تجربه یک آموزش جدید

پیام های آسمان پایه هشتم

در خصوص بسته سال هشتم بیشتر بدانید

با تلاش مدرسین با تجربه و متخصص ما بسته آموزشی دروس جهت استفاده محصلین تهیه و آماده شده است. شما می توانید جزوه، نمونه سوال و موشن گرافیک درس ها را در زیر ملاحظه فرمایید. جهت آشنایی شما برخی از دروس به صورت رایگان بوده و برای مشاهده کامل این دروس می توانید نسبت به خریداری آن اقدام نمایید. با توجه به سوالات و آزمون هایی که برای درس ها تهیه شده است، می توانید نسبت به انجام آزمون های آنلاین و در نهایت دریافت گواهینامه آی آزمون اقدام نمایید. در صورتی که سوالی دارید می توانید از فرم تماس با ما و یا گفتگو آنلاین سایت با ما تماس بگیرید.  

مشاهده بسته آموزشی


چرا بسته آموزشی آی آموز؟

سایت و اپلیکیشن آی آموز توسط تیمی از معلمان برتر و با تجربه ,گرافیست های خلاق ,طراحان سایت به روز و البته کلی عشق وعلاقه طراحی شده تا یادگیری مطالب درسی رو با روشی جدید و جذاب برای دانش آموزان آسان کنه,البته ما والدین رو هم فراموش نکردیم و کلی مطلب برای تربیت فرزنداشون و تست های استعداد یابی براشون تو سایت قرار دادیم.

 


چگونه مطمئن شویم؟

برای آشنایی شما با بسته های آموزشی ما برخی از دروس را به صورت رایگان برای دانلود قرار داده ایم.  شما می توانید بدون هزینه جزوه، موشن گرافیک و نمونه سوال درس ها را دانلود کرده و بررسی کنید. بعد از اطمینان جهت مشاهده ادامه دروس نسبت به خریداری بسته آموزشی اقدام نمایید. در صورتی که سوالی دارید با پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

  دانلود درس ها   

عنوان
لینک دریافت(به صورت فشرده)
دروسدانلود
نمونه سوالدانلود
عنوانجزوهنمونه سوال
لینک دریافت(به صورت فشرده)دانلوددانلود